Студентську еліту Рівненщини визначено!


На Рівненщині та Волині триває проект для активної та обдарованої молоді «Студент року - 2006», організований Рівненською «Фундація Регіональних Ініціатив» спільно з Молодіжною радою Луцька. Проект представляє собою конкурс для молодих та обдарованих студентів, що мають вагомі надбання та досягнення у різних галузях. Нагадуємо Вам, що основною метою конкурсу є створення умов для формування сучасної молодіжної еліти та забезпечення реалізації талантів і здібностей студентської молоді.
13 листопада закінчився перший етап конкурсу, що полягав у зборі заповнених студентами анкет. Звісно, для організаторів конкурсу цей етап став найбільш важким та відповідальним, адже від його якісного проведення залежить подальша доля конкурсу. Рівненська команда ФРІ з честю справилася з цим етапом, хоча конкурс на Рівненщині відбувається вперше.
Важливим було організувати потужну рекламна кампанія проекту, адже якщо в Луцьку кожен студент знає про конкурс, то в Рівному це стало новинкою. Була проведена інформаційна кампанія на підтримку проекту: рекламні ролики йшли в ефірі усіх рівненських теле- та радіокомпаній, інформацію про конкурс друкували провідні місцеві ЗМІ. В результаті більшість анкет на конкурс подали саме журналісти. Другим етапом стало розповсюдження анкет по усім деканатам Рівненських вузів, де кожен охочий студент міг би її отримати. До цього процесу були залучені представники Студентських Рад усіх вищих навчальних закладів Рівного. Рівненська «ФРІ» зібрала дійсно компетентне журі в кожній номінації. Зокрема до складу журі увійшли представники рівненської політичної та культурної еліти, відомі громадські діячі та бізнесмени, заслужені спортивні тренери та журналісти. Імена цих людей привертають значну увагу та довіру до конкурсу.
В результаті анкети на конкурс подала велика кількість бажаючих, але документально підтвердили свої напрацювання лише 70 дійсно талановитих студентів. Саме ці люди гідно представлять Рівненщину на конкурсі.
Bookmark and Share