809 волинських шкіл отримають підручник з правознавства


«Проблема, з якою сьогодні стикаються вчителі та учні загальноосвітніх шкіл, – відсутність доступу до оперативної інформації. Підручники, які використовуються сьогодні, застаріли, оскільки не враховують динамічних змін у чинному законодавстві, – зазначив голова Фонду Василь Самолюк. – Власне, задля подолання правового нігілізму громадян і було створено альтернативний підручник «Основи правознавства», а зараз – його електронну версію».
За словами пана Самолюка, презентований мультимедійний підручник значно практичніший у використанні: скористатися ним може кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, оскільки підручник має вигляд сайту (адреса: http://posibnik.yp.rv.ua/ua/map ). (До речі, статистика МОН стверджує, що всі школи України повністю вкомплектовані комп’ютерами). У кого ж доступу до «всесвітньої павутини» немає, зможе скопіювати підручник із компакт-диска, який буде безкоштовно поширений через методистів відділів освіти у волинські школи.

«На сьогодні посібників, які відповідають потребам законодавства і потребам учнів, в Україні не існує», – запевнив Василь Самолюк.

Тож іще одним позитивом пропонованого продукту є те, що його контент відповідає сучасним вимогам і буде змінюватися й доповнюватися відповідно до змін у чинному законодавстві. На відміну від традиційних підручників, мільтимедійний підручник з основ правознавства вміщуватиме не лише теоретичні знання, а й кольорові ілюстрації, інтерактивні завдання, тести, поради для вчителя щодо удосконалення уроку, перелік тем для учнівських творів та есе тощо.

Богдана Стельмах, Луцький прес-клуб реформ


Bookmark and Share