І знов проблеми з студентськими гуртожитками


Нас позбавляють житла та змушують жити в антисанітарійних умовах. З таким словами до "5 каналу" звернулись студенти Національного авіаційного університету. Вони стверджують - ректорат забезпечує житлом першокурсників за рахунок виселення інших студентів. Першокурсники для решти студентів НАУ, які мешкають у гуртожитках, стали проблемою. Ректорат пообіцяв усім новоспеченим студентам житло і виконує цю обіцянку за рахунок їхніх старших товришів. У кімнатах, розрахованих для мешкання двох-трьох людей, нині селять чьотирьох. До того ж старшокурсники можуть розраховувати на поселення лише в останню чергу. Говорячи на камеру, студенти попросили не показувати їхніх облич.
У ректораті аівіаційного університету підтверджують, що житлО надаватимуть передусім першокурсникам. Решта студентів мають роботу та можуть самі про себе подбати, вважає проректор Ярослав Козачок. Адже цьогоріч перший курс як ніколи численний: замість трьох тисяч до університету набрали чотири з половиною. Спрогнозувати ж дифіцит місць у гуртОжитках і попередити про це студентство до початку навчання керівництво університету не змогло.
За матеріалами 5-ого каналу

В гуртожитках Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля не вистачає ліжок та матраців

В гуртожитках Східноукраїнського національного університету не вистачає ліжок та матраців, розповідають студенти СНУ. За їх словами, керівництво гуртожитків наполягає щоб студенти привозили свої ліжка та матраци, крім того гуртожитки перенаселені. Наприклад, бажаючих поселитися в гуртожиток №4 було 150, а вільних місць – 37
За матеріалами cxid-info


В КНУТД цілий гуртожиток здали в оренду комерсантам

Один із гуртожитків-новобудов Київського національного університету технології та дизайну загальною площею близько 4000 кв.м. взагалі не використовувався за призначенням ні разу. Його було передано в оренду комерсантам, хоча гуртожитки Університету перенаселені.
Аудитори рахункової палати встановили що гроші отримані від оренди використовувались на придбання систем супутникового телебачення для кабінету ректора, мобільні телефони для керівництва, цифрові відеокамери, легкові авто.
За матеріалами сайту Смольний

Керівництво ВУЗів розпродало гуртожитки, але уряд буде вирішувати проблеми гуртожитків – Микола Томенко

В чаті на сайті "Кореспондент" віце-прем’єр України Микола Томенко розповів: "Керівництво ВУЗів разом з місцевою владою і під патронатом керівників держави приватизували та продали гуртожитки. Для того щоб гуртожитки повернути студентам, потрібен час і гроші. Гроші в наступному бюджетному році у нас будуть, з часом ми просимо зачекати. Ми затвердили в уряді проект програми „Студентський гуртожиток”, і в наступному бюджетному році буде можливість ремонтувати і поновлювати гуртожитки.

За матеріалами Кореспондент та mr.org.ua

Bookmark and Share