Карпа і Покальчук в Рівному!


Рівненська ФРІ та клуб відпочинку «ГАВАНА» організовують літературну вечірку за участі Ірени Карпи та Юрка Покальчука, які 25 листопада 2006 року відвідають Рівне та презентують свої нові книги – «Перламутрове порно» та «Хуліган» відповідно.
Сучасні українські класики презентують книги у Рівненському Прес-клубі, потім влаштують автограф-сесію в книжковому супермаркеті «Букватор», під вечір прямий ефір на регіональній радіостанції «Трек», а ближче до ночі найприємніше - літературна вечірка у найстильнішій «Їдальні «ГАВАНА».
Мільйони українців, яких насильно русифікують через книжки, журнали, газети, кіно, фактично просто не знають про різноманіття сучасної української літератури. Намагаючись якось тому зарадити, Рівненська Фундація Регіональних Ініціатив зробить усе можливе для популяризації української мови та книг серед молоді міста, а також приверне увагу громадськості до проблем вітчизняного книговидавництва.
Перша спроба привернути увагу до сучасного українського книжкового ринку було зроблено в червні 2006 року в рамках святкування Дня молоді в м. Рівному. Тоді пройшла зустріч із відомими письменниками та книговидавцями братами Капрановими. Захід мав незаперечний успіх та зібрав чимало небайдужої до української книги молоді.
Рівненська «Фундація Регіональних Ініціатив» буде й надалі проводити подібні зустрічі.

Bookmark and Share

Описание аренда крытых беседок у нас.