ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ №1 «ДІЗНАЙСЯ» СТАРТУВАЛА!


Автор моделі – Вадим Георгієнко, який презентував її особисто, на самому початку презентації наголосив, що впровадження моделі має змінити напрямок реалізації молодіжної політики в Україні з адміністративно-командної системи, із вертикаллю знизу донизу, де молода людина є лише споживачем державних послуг, на демократичну систему, де молода людина є самоврядним громадянином, яка бере участь у формуванні молодіжної політики та долучається до її безпосередньої реалізації.
Присутні на презентаціях молодіжні та студентські лідери Хмельницького та Тернополю не тільки ознайомилися з моделлю, побачили фільм про її часткове впровадження у місті Одесі та поставили питання, але й наприкінці презентації підписали меморандум про взаємодію, в рамках якого взяли на себе зобов’язання створити місцеві ініціативні групи з впровадження моделі у своїх містах.

Всеукраїнська Акція №1 «ДІЗНАЙСЯ» проводиться ініціативною групою з впровадження моделі муніципальної молодіжної політики у містах України, яка була створена на Всеукраїнському Форумі молоді у вересні місяці цього року в місті Бердянську. Акція «ДІЗНАЙСЯ» здійснюється за власні кошти молодих людей: жодна політична партія, або міжнародна організація не має відношення до проведення акції.
Акція «ДІЗНАЙСЯ» має охопити всі обласні та деякі районні центри України. Проведення наступних презентацій моделі муніципальної молодіжної політики в рамках Акції планується після 19-го листопада. Перелік міст, в яких відбудуться презентації найближчим часом, наразі уточнюється. Стосовно питань, щодо проведення Акції №1 «ДІЗНАЙСЯ» звертайтеся до координатора всеукраїнської ініціативної групи з впровадження моделі муніципальної молодіжної політики Дмитра Козонака за тел..: 8(067) 552-49-10, або e-mail: molodrada@ukr.net

Bookmark and Share