КРЕМЕНЧУК ВИЗНАЧИВ СВОГО СТУДЕНТА РОКУ - 2006


І справа тут не лише в титулах, які завойовуються в безкомпромісній боротьбі між справжніми лідерами своїх вищих навчальних закладів, цей конкурс реальна можливість показати себе на загальноміському та обласному рівні, перевірити силу та злагодженість своєї команди, і, звичайно, отримати чудові призи та подарунки від організаторів і спонсорів... А подарунки, як на мене, дуже класні! Це і суперові МР3-плейєри „Saturn” для переможців та якісна побутова техніка „Saturn” для учасників від генерального спонсора - мережі магазинів „Будімаг”, це і сучасна комп’ютерна техніка та аксесуари від мережі магазинів „Digital World”, це і дві стипендії по 250 гривень для переможців конкурсу від торгової марки „Флінт” та, звичайно, смачні сухарики „Флінт” для учасників і всіх глядачів, це і білети в КІНОПАЛАЦ для комад-переможців на мультфільм „Сезон полювання” та фільм „Ілюзіоніст”, це і призи від музичного салону „Бомонд” та магазину „Прикид”, це і місячні абонементи VIP-клієнта оновленого нічного клубу „Зебра”, які дають право на відвідування всіх заходів клубу протягом грудня, а подивитися там є на що, повірте мені та відвідайте самі, адже клуб „Зебра” нещодавно встановив новий надпотужний комплект сучасного звукового та світлового обладнання і став беззаперечним лідером в організації молодіжного дозвілля. Ну і, звичайно, конкурс „Студент року” не був би таким яскравим та популярним без потужної інформаційної підтримки, яку надають лідери міського медіа-простору радіостанція „Авторадіо” та часопис „Автограф”.

Організаторами цьогорічного свята стали відділ сім`ї та молоді міськвиконкому, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій. Конкурс „Студент року” традиційно проходить за підтримки міського голови Миколи Глухова, пам`ятні призи і подарунки переможцям і учасникам від його імені вручали заступник міського голови Василь Хоменко та депутат міської ради, голова комісії з питань освіти, молоді, культури, спорту та засобів масової інформації Олександр Урін.

За перемогу в конкурсі змагалися Кременчуцький державний політехнічний університет, університет „Україна”, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права, Кременчуцький коледж КДПУ, Кременчуцький льотний коледж, Кременчуцький медичний коледж. Перемогу у „важкій вазі” і титул „Студент року – 2006” і право участі в обласному конкурсі отримав Сапко Сергій студент КДПУ. Перемогу у „легкій вазі” і титул „Студент року – 2006” отримав Гальченко Василь студент Кременчуцького коледжу КДПУ.

Шалену підтримку глядачів, щиру симпатію головного режисера обласного конкурсу та право представляти Кременчук на конкурсі у Полтаві отримала також студентка Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права Настя Герасименко. А взагалі, всі учасники конкурсу продемонстрували високий рівень підготовки та подарували глядачам гарний настрій та приємні відчуття.Bookmark and Share