На Буковині до мережі Інтернет вже підключено 35% шкіл. Тому користуватися комп’ютерами тепер вчать учителів


За словами Валерія Крамара, нині 66% буковинських шкіл мають можливість нести знання за допомогою комп’ютерних навчальних програм. У сільській місцевості вже комп’ютеризовано 61% навчальних закладів. До Інтернету підключені 35% (в Україні – 30%) загальноосвітніх навчальних закладів області.
Однак лише 11% вчителів володіють комп’ютером і тому у більшості шкіл, в яких є комп’ютери, їх використовують тільки на уроках інформатики. У зв’язку з цим обласне управління освіти та науки розпочало навчання вчителів комп’ютерній грамотності, а також забезпечення комп’ютерними програмами для викладання базових предметів. “Уже розроблено 34 педагогічні програми для загальноосвітніх навчальних закладів з інформатики, біології, математики, зарубіжної літератури, географії, хімії, англійської мови, економіки та фізики. Нам залишається лише ефективно їх використовувати”, – повідомив Валерій Крамар.

Довідка ЗІКу.
Субвенція Чернівецькій області з Держбюджету на 2006 рік на комп’ютеризацію шкіл становить 5,3 млн грн. На початку навчального року школи Буковини за рахунок коштів Держбюджету отримали 57 комп’ютерів з супутньою технікою вартістю майже 2,8 млн грн.Bookmark and Share