День студента по-закарпатськи


Вже вдуге в Закарпатському державному університеті (ЗакДУ) святкування з нагоди Міжнародного дня студента і Дня першокурсника проводяться символічно разом. Цього року свято вдалось якнайкраще: 16 листопада – день самоврядування у інститутах (факультетах) університету, у світ вийшов ювілейний святковий номер часопису студентського життя ЗакДУ «СтудLife», ввечері відбулась святково-розважальна програма «Дебют першокурсника» і , звичайно, вечір відпочинку у розважальному центрі «Джин».
Кульмінаційного моменту свята всі чекали з нетерпінням, оскільки мали дебютувати «першачки». За красень-кубок боротьба розгорілась між студентами юридичного, економічного інститутів, інститутів інформатики, міжнародних відносин та природничо-гуманітарного коледжу. Власник винагороди визначався за наступними номінаціями «ідея, сценарій, актуальність», «музичний супровід», «акторська гра, виконання», «видовищність номеру» та окремо «кращий актор». До складу журі входили як і керівництво ВНЗ (ректор, проректори, директори інститутів) так і представники партнерських молодіжних організацій – Ужгородської МГО «ФРІ» та СМС (Спілки Молодих Соціалістів). Отож, у безкомпромісній боротьбі перехідний кубок вибороли і ще впродовж року оберігатимуть дебютанти інституту міжнародних відносин. Власне їхня імпровізована вистава «Вова з Пацканьова» (про нелегку долю хлопчини, який став студентом ЗакДУ) влаштувала справжній ажіотаж в залі. Журі відзначило якісний рівень підготовки всіх без виключень перших курсів до виступу і окремо рівень підготовки свята, за що завдячуємо Студентській раді ЗакДУ та студентському профкому ЗакДУ.
Екстравагантний стиль і акторська гра ведучих, виступи молодих виконавців та збірної команди КВК «Табуретка» додали дійству справжньої святковості. На цьому свято не закінчилось! Змагались не тільки за трофей, а насамперед за момент істини, коли студенти перших курсів відчують себе справжніми студентами. Дебют на сцені – це був лише останній крок до посвяти. Вперше студенти складали присягу на вірність усьому студентству ЗакДУ і, як результат – кожен курс отримав символічний сертифікат, який і засвідчує офіційний статус студента ЗакДУ. За словами члена журі, голови Ужгородської МГО «ФРІ», Володимира Феськова, в той вечір зі сцени доносилися елементи гумору, інтелекту, патріотизму, згуртованості, бачення, притаманні для справжнього європейського студента!!!
Так тримати ЗакДУ!!!

P.S. Фото-репортаж із дійства дивіться на офіційному сайті Закарпатського державного університету ( www.zakdu.uz.ua )
Bookmark and Share