Найкращих студентів 2006 знайдено


Ось і підійшов до свого завершення проект для активних та обдарованих молодих людей «Студент року - 2006». Найкращих студентів 2006 року визначено! Урочисте нагородження фіналістів та переможців відбулося 21 листопада в м. Луцьку в приміщенні обласного академічного театру ім. Т. Г. Шевченка. Рівненщина склала досить суттєву конкуренцію Волинським студентам, і наші талановиті представники повернулися додому з купою подарунків та винагород.
Організаторами конкурсу стали рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» та Молодіжна рада Луцька. Рівненська Фундація виявила дійсно талановитих студентів і показала їх громаді. Тепер про справжню студентську еліту знає вся Волинь.
Фундація плідно попрацювала, тож в результаті маємо досить гарні результати. Рівненські студенти гідно показали себе на конкурсі. П’ятеро з них стали фіналістами, і двоє здобули перемогу.
Найкращі студенти Рівненщини та Волині у 2006 році отримали гідне визнання та нагороди. Кожен переможець у подарунок отримав злиток чистого золота найвищої проби вагою 5 грам. Фіналісти конкурсу також не залишились без цінних подарунків. Кожен учасник фіналу отримав страхове свідоцтво від Вф страхової групи «ТАС». Переможців конкурсу приїхали привітати відомий одеський гурт «FLEUR» та співак Павло Табаков.
РММГО «Фундація регіональних Ініціатив» щиро дякує усім учасникам проекту за активну участь у конкурсі. Рівненщині дійсно є ким пишатися. Сподіваємося, що визнання та слава, яку вони отримали під час конкурсу, дасть їм новий поштовх до подальшого розвитку своїх здібностей та вдосконалення своїх надбань. фундація Регіональних Ініціатив обіцяє проводити подібні конкурси і надалі.

Bookmark and Share