Число випускників проекту ХДМУ «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» поповнили славні Одесити


Третій для них семінар Школи знову проходив на берегах чорноморського узбережжя курортного містечка Коблево, яке і цього разу зустріло учасників проекту сонячною та теплою погодою.
Як і Дніпряни, Одесити гідно завершили своє навчання в Школі молодого лідера продемонструвавши на останньому семінарі вміння не лише ефективно застосовувати всі здобуті на попередніх етапах школи знання та навички, а й на їх основі будувати міцний фундамент подальшого розвитку України.
Прогриміли на всю Україну одесити і своїм домашнім завданням (акція „КАЗОЧКА ПРО 15 ГРИВЕНЬ”) про яке ми вже згадували у попередніх статтях і мали змогу побачити на загальнонаціональному телеканалі «НТН».
То ж приємно відмітити, що проект «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» має неабиякий зовнішній прояв, направлений на зміну вже давно наболілого, багатьох з нас хвилюючого, але при цьому часто залишеного поза увагою чи то через байдужість чи то через невпевненість в своїх силах та недостатність віри в те, що все можна змінити.
Сьогоднішні учасники проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» продемонстрували, що вони є сильними і цілеспрямованими людьми, які незгодні миритися з тими неподобствами, що трапляються на їхньому шляху і які роблять все задля того щоб їх подолати.
Довідково: проект Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» реалізовується ВМГО Християнсько-демократична молодь України (ХДМУ) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та партнерської організації ХДМУ Християнсько-демократичної молоді Норвегії.
В межах проекту передбачено проведення 10 семінарів (по 3 семінари в кожній області учасниці (в 2006 році: Дніпропетровська, Одеська та Харківська області) та 1 підсумкового семінару в м. Києві для найактивніших представників трьох областей).Bookmark and Share