День молодіжного самоврядування в Миколаєві


У проекті стажування взяли участь члени магістрату "Студентської республіки -2006" і інші студенти.

25 учасників 16 листопада з 8.15 ранку заступили дублерами на посади заступників міського голови, начальників управлінь і відділів міськвиконкому.

З 13.11 щодня для дублерів кураторами проводилися консультації.

Кожний з учасників програми протягом трьох робочих днів не менш дві години на день супроводжував як дублер свого керівника, освоюючи, тим самим, коло його функціональних обов'язків (оперативна нарада, розгляд документації, робота кадрової комісії, проведення переговорів, забезпечення контролю за процесом і т.п.).

16 листопада в 8.15 у Малому залі міськвиконкому молодих людей прийняв міський голова В.Д.Чайка. Після побажань успіхів від мера, вони на цілий день зайняли крісла своїх кураторів і виконували його роботу згідно з попередньо підготовленим планом робіт на день. Дублери мали право приймати управлінські рішення за узгодженням з керівником і залишаються в його поле зору.
Право підпису всіх без винятку документів залишалося за керівником.

Мета проекту - підготовка молоді до перспективи заняття керівних посад, скорочуючи організаційно-управлінську адаптацію, реалізовуючи власний потенціал, а також спрямовано на сприяння соціальному становленню й розвитку молоді.

Організатори проекту - Союз миколаївського студентства за підтримкою Молодіжної інформаційної агенції.

Генеральний партнер «Дня молодіжного самоврядування в Миколаєві» - компанія РУСАЛ.
Допомогу в організації здійснила Народно-Демократична ліга молоді.Bookmark and Share