У Грузії розпочався студентський бунт


Крім того, що молодь тримала руках "злі" транспаранти, вони також скандували під вікнами ректорату "Хочемо тепла і чистоти". Студенти, основна частина яких навчається на платних відділеннях, заявили журналістам, в більшості аудиторіях і коридорах університету вибиті скла, не закриваються двері, їм доводиться сидіти в куртках і рукавичках, щоб не змерзнути, а також "терпіти" природні потреби, оскільки в туалети через антисанітарію ніхто входити не наважується.

"Нас цікавить, на що витрачаються гроші, які ми платимо за навчання і чому ми не можемо навчатися в людських умовах", - заявили учасники акції журналістам, гріючись біля імпровізованого вогнища з конспектів й макулатури.

Професорсько-викладацький склад, хоч і не приєднується до акції студентів "з етичних міркувань", але теж не проти працювати в "людських умовах".

До речі, це той технічний університет, який недавно був позбавлений ліцензії через незадоволення вимог ліцензування і наступного року не зможе набирати контингент. Днями тут змінився і ректор. А ось зміниться чи ситуація в ВНЗ на краще, поки ніхто не знає. Усе підвішено в повітрі.

Bookmark and Share