Молоді Миколаєва прищеплють толерантність до людей з ВІЛ


Молодіжною колегією було запропоновано план заходів з нагоди Всесвітнього Дня толерантності з людьми, що живіть із ВІЛ/СНІД. Зокрема передбачається:

Конкурс студентських письмових робіт “Моє ставлення до ВІЛ інфікованих людей” буде проводитися в усіх вузах ІІІ-ІV рівнів акредитації м.Миколаєва. У вузах будуть розміщені відповідні оголошення.

В конкурсі будуть брати участь письмові роботи - проза та поезія необмеженим обсягом. Також відбудеться конкурс студентських малюнків”. Усі роботи будуть надані конкурсній комісії до 28.11.06 за адресою м.Миколаїв вул. Пушкінська, 2. офіс.1 Миколаївський обласний благодійний фонд “Нове сторіччя”.

Результати конкурсу будуть оголошені на прес-конференції, яка відбудеться 1 грудня 2006 року у прес-клубі “Перехрестя”.

Переможці конкурсу будуть відзначені пам’ятними нагородами. Кращі роботи будуть опубліковані в ЗМІ.

У кожному навчальному закладі 1 грудня будуть оснащенні інформаційні куточки, розташовані у вестибюлі вузу. За кожним навчальним закладом закріплений відповідальний член Молодіжної колегії. Інформаційні матеріали будуть надані Миколаївським відділенням Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ-СНІД, Миколаївським обласним благодійним фондом “Нове сторіччя”. Одночасно з діяльністю інформаційних куточків буде проводитись анкетування щодо рівня обізнаності з питань ВІЛ-СНІДу та шляхів передачі. Анкети розроблені Всеукраїнським товариством Червоного хреста. В кожному вузі планується опитати до 50 чоловік.

У семи вищих навчальних закладах будуть проведені тренінги на тему: “Толерантне ставлення до ВІЛ інфікованих людей”. Тренінги будуть охоплювати в кожному вузі аудиторію з 30 студентів. Про проведення тренінгу у вузах будуть розміщені відповідні оголошення. Під час відеолекторію на тему “Життя для того, щоб любити” відбудеться демонстрація фільму присвяченому життю людей, що живуть з ВІЛ-СНІД. Відеолекторій відбудеться в актовому залі вузу. По завершенню перегляду фільму відбудеться його обговорення.

Подібні тренінги та відеолекторії будуть проведені і у решті навчальних закладів впродовж грудня-січня.

Завершить такий інтерактивний марафон загальноміська акція, яка відбудеться 1 грудня в обласному будинку творчості. На акції передбачається виставка робіт, ярмарок громадських організацій, що працюють з проблемами ВІЛ/СНІД, демонстрація фільмів, виступи творчих колективів.

Учасники засідання прийняли спільне рішення та зазначили, що це є тільки першими кроками і висловили надію на подальшу плідну співпрацю.

Bookmark and Share