У Керчі створено молодіжний виконком


Делегатами установчих зборів стали представники навчальних закладів і молодіжних організацій, яких вибрали в результаті зборів в школах і ВНЗ міста.

32 делегата проголосували за створення міської молодіжної ради і молодіжного виконкому.

Головою нової організації став 24-річний В'ячеслав Останков, студент Кримського державного інженерно-педагогічного університету, начальник штабу Керченського міського товариства українського козацтва.

У структурі молодіжного виконкому - 10 секторів і секретаріат. Секретарем обрано Дениса Дубова, студента ХНТУ, сектором здоров'я керуватиме Олексій Захаров (медичний коледж), сектором спорту – Сергій Пензев (фахівець Департаменту у справах сім'ї, молоді і спорту виконкому міськради), сектором культури і дозвілля – Олексій Циганков (ТНУ). Сектор освіти очолила Волочаєва Надія (КГМТУ), сектор праці і соціальної захисту – Ірина Дяченко. Сектором з правопорядку та захисту прав і інтересів молоді став завідувати Олександр Завгородній (член військово-спортивного клубу «Набат»), сектором із залучення фінансування молодіжних програм – Вікторія Котова (КІЕХП), сектором з питань зовнішнього співробітництва – Олексій Федорченко. Роман Генгерський (ТРК «Керч») очолив сектор по зв'язках із громадськістю.

На зборах було запропоновано створити ще один сектор, відповідальний за екологію. Його керівником став Сергій Дзвелая (ТНУ).

Тепер керівники секторів повинні підібрати собі помічників і на наступних зборах викласти програму своєї подальшої діяльності.

Як пояснила керівник Департаменту у справах сім'ї, молоді і спорту виконкому міськради Вікторія Фоміна, молодіжний виконком буде організацією, створеною «дорослим» виконкомом. Усі молодіжні проекти розглядатимуться і погоджуватися з керівництвом міста, воно ж надаватиме необхідну фінансування різних заходів.Bookmark and Share