Нагалевський: ефективність роботи міністерства виросла і стала публічнішою


"Молодіжна правда" продовжує своє міні-опитування поглядів лідерів молодіжного руху про результативність роботи профільного міністерства та позиції щодо міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту. Тішить, що молодіжні лідери не залишаються поза обговоренням цього актуального на сьогодні питання і на сторінках видання вільно висловлюють свою думку, конструктивні зауваження і вносять свої пропозиції.

Так, Тимур Нагалевський, перший віце-президент Фонду підтримки молодіжних демократичних ініціатив вважає, що "ефективність роботи міністерства в 2005-2006 зросла і стала більш публічною. Що стосується підтримки проектів молодіжних громадських організацій, то систему потрібно ще більше удосконалювати і демократизувати. Але це не означає - ще більше ускладнити систему виділення коштів і звітів за них. Навпаки - цей механізм необхідно спростити. Натомість запровадити чіткі механізми моніторингу виконання проектів та їх ефективності безпосередньо для української молоді і суспільства".

Що стосується ситуації навколо міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту, то Тимур Нагалевський переконаний, що "молодіжна громадськість, яка представляє молодь майдану - організації, які безпосередньо або ж опосередковано пов'язані з "помаранчевим" політичним табором, має вимагати відставки Павленка". Молодіжний лідер зазначає, що "проти відставки Павленка виступають насамперед ті організації, який перебувають під патронатом Союзу молоді регіонів і Партії регіонів або ж якимось чином пов'язані з цим політичним табором, адже очевидно, що саме для лідерів цих організацій робота міністерства була ефективної".

Таким чином, перший віце-президент Фонду підтримки молодіжних демократичних ініціатив переконаний, що Юрія Павленка молодіжним організаціям захищати не слід, адже це питання пов'язане із його партією і політичними переконаннями, а призначення нового міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту - "цю справа "антикризової" коаліції".

Bookmark and Share