Грицак: від позиції молодіжної громадськості сьогодні нічого не залежить


Лідери молодіжних громадських організацій продовжують давати "Молодіжній Правді" свої коментарі щодо ситуації навколо міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка.

Своєю оцінкою про зроблену міністром роботу поділився і Любомир Грицак, голова ВМГО "Молодий Рух". За його словами, "якщо аналізувати діяльність міністрів у справах сімї, молоді та спорту за період незалежності України, то постать Юрія Павленка в переліку усіх, без сумніву, є знаковою.

По-перше, це один з міністрів, який за віком повністю відповідав займаній посаді і проблеми сімї, молоді та спорту були йому близькі та знайомі. По-друге, Юрій в молодіжній політиці був не випадковою людиною, а тому більшість молодіжних лідерів знали його особисто, що значно полегшувало їхню співпрацю. По-третє, Павленко – міністр, який не боявся інновацій, до будь-яких речей підходив демократично, про що можуть засвідчити молодіжки, так званого „біло-синього” табору.

Напевно, саме тому, і особливих претензій до діяльності його міністерства не було як у соратників по політичній діяльності, так і нового уряду на чолі з Януковичем. Звичайно, що багато чого з задекларованого не вдалося зробити, однак намагання змінювати ситуацію у сфері своєї діяльності на краще було завжди притаманне міністрові".

Що ж до ситуації яка сьогодні склалася в політичному житті України і місця в ній Юрія Павленка, то Любомир Грицак пропонує ставити питання по-іншому: „Від кого захищати міністра?”. На його думку, "сьогодні Верховна Рада свідомо затягує процес звільнення, оскільки декілька помаранчевих міністрів в уряді є останньою ланкою в ланцюгу „Президент – Уряд – Наша Україна”, який хоча є дуже слабким, однак ніяк не може розірватися. Всі сили розуміють, що скласти його назад буде дуже важко, якщо не казати „неможливо”.

Голова ВМГО "Молодий Рух" відзначає, що з питанням „Бути чи не бути?” не варто звертатися до молодіжної громадськості, тому що в даному випадку від її позиції нічого не залежить. Хоча Любомир Грицак переконаний, що "якщо Павленко залишиться міністром – це піде на користь молодіжній політиці. Якщо ж його звільнять, - нам , представникам молодіжних організацій варто було б зробити хоча б найменше – подякувати йому".

Bookmark and Share