Студентська газета «УНІВЕР» припиняє свою діяльність


Всі випуски готувалися безпосередньо редакцією газети, яка складалася виключно зі студентів університету. «УНІВЕР» – це перша масова студентська газета, зміст якої не залежав від адміністрації університету та визначався лише її редакцією», - вважає редакція газети.

Дві третини випусків газети видавалося за рахунок університету, інші – за рахунок спонсорів та редакції.

З часу видання першого випуску газети – 13 грудня 2005 року, - не змінювалася ані мета існування газети, ані її формат. Метою ж її існування було створення студентського інформаційного простору університету та об’єднання студентів нашого ВНЗ через надання об’єктивної та оперативної інформації про події, що відбуваються в університеті.

Причиною для закриття газети стала невідповідність мети існування газети «УНІВЕР» цілям діяльності адміністрації університету. Оскільки редакція газети складається зі студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та діяльність газети поширюється виключно на територію університету, редакція газети не може не рахуватися з точкою зору адміністрації. Тому редакція студентської газети «УНІВЕР» прийняла рішення про припинення своєї діяльності.

Студентська газета «УНІВЕР» дякує читачам газети, усім, хто допомагав у її створенні та Київському національному університету імені Тараса Шевченка.

Єгор Самусенко, головний редактор студентської газети «УНІВЕР» Київського національного університету імені Тараса Шевченка
www.univer.univ.kiev.ua


Bookmark and Share