Буковинська молодь обговорює свої проблеми


Мобільна консультація проходила в рамках Молодіжного форуму, що вперше проходив на Вижниччині. Понад сто учасників форуму – представники учнівської та студентської молоді району, громадських організацій, молоді підприємці – обговорювали проблеми молоді на сучасному етапі.

За словами начальника відділу у справах сім’ї, молоді спорту і туризму Вижницької РДА Руслана Сенчука, молодь району найчастіше зустрічається з такими проблемами як: соціальні проблеми; отримання вищої освіти; працевлаштування; отримання житла. Крім того, під час роботи «відкритого мікрофона» молодь мала змогу отримати відповідь на будь-які свої запитання.

Під час інформаційної сесії, підготовленої Чернівецьким ЦСП, учасників було ознайомлено з етапами розвитку молодіжного громадського руху та основними ресурсами в діяльності НДО та джерелами їх надходжень.

Результатами проведення Молодіжного форуму, зокрема, стала пропозиція створити районний молодіжний парламент, а також запрошення представників форуму на засідання районної ради, яке планується провести 30 листопада.

Всім учасникам форуму були роздані «Довідник соціальних послуг у Чернівецькій області» та черговий випуск квартального бюлетеня ЦСП «Соціальне Партнерство».Bookmark and Share