Мін'юст рекомендував Міносвіти провести експертизу шкільних програм та підручників


На цьому було наголошено за підсумками засідання Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке відбулося 24 листопада у Києві.

Як було наголошено у ході засідання, правова освіта учнів у загальноосвітніх навчальних закладах має забезпечувати певний практичний рівень цієї освіти. Учні повинні не просто знайомитися із текстами законів та запам‘ятовувати їх зміст, але й через призму життєвих ситуацій пізнавати основи права, вчитись бачити за рядками законів проблеми, з якими вони зустрічаються повсякденно.

Міністерству освіти і науки України рекомендовано створити робочу групу за участю представників Міністерства юстиції України, які забезпечуватимуть проведення експертизи шкільних програм та підручників.

Всеукраїнську міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення створено у 1995 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів „Про Програму правової освіти населення України”. Рада є постійно діючим дорадчим органом при Мінюсті і складається з керівників відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також представників громадських організацій та наукових установ.

Bookmark and Share