Заява Національного Альянсу щодо легалізації одностатевих шлюбів


Міністерство спільно з іншими центральними органами виконавчої влади розробило проект ухвали Кабміну "Про затвердження Державної програми підтримки сім'ї в 2006-2010 роках", заходами якого передбачено внесення змін до чинного законодавства України.
Пані Кондратюк вважає за необхідне розробити позицію держави щодо одностатевих шлюбів, з причини прийнятих міжнародних документів, оскільки з визнанням таких шлюбів пов'язується можливість входження в європейське співтовариство. Мовляв, така реальність і не варто закривати очі на існуючі проблеми
Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” як організація націоналістичного спрямування, яка керується християнськими принципами, виступає категорично проти легалізації гомосексуалізму. Якщо всередині суспільства назрівають нездорові тенденції, то з ними потрібно боротися, а не узаконювати їх. Навіть сама думка про можливість прийняття такого закону є неприпустимою. Чого тоді чекати нам далі? Легалізації наркотиків? Проституції? Евтаназії?
Те, що ми прокладаємо шлях у Європу не означає, що ми повинні переймати її шкідливі звички. Український народ має свій менталітет, споконвічні традиції і моральні цінності, серед яких здорова сім’я чи не на першому місці.
Відомо, що Європою широким і впевненим кроком просувається лібералізм, розхитуючи і, зрештою, руйнуючи її світоглядові цінності. Ми не маємо права жертвувати власною гідністю, потураючи ліберальній Європі, керуючись при цьому інтересами неадекватної меншості. Спроби пришвидшити вступ України до європейського співтовариства подібним чином може коштувати надто дорого для нашої нації.
Ми закликаємо висловити своє негативне ставлення до подібних процесів представників усіх правих сил, і об’єднатися для боротьби проти гомосексуалізму.
Ми сподіваємося, що зі своїм протестом виступить і Українська Церква, ставши на захист християнського вчення, згідно з яким одностатеві стосунки є великим гріхом і відхиленням. Безумовно, свою думку висловить і громадськість, от тільки чи почує її голос влада?

Bookmark and Share