Активісти Національного Альянсу спостерігали


Протягом вихідних українська делегація перебувала в місті Любліні, де за голоси виборців змагалися кандидати в мери представники партії „Громадянська платформа” і блоку „Ліві та демократи”. Напередодні виборів, 25 листопада, українці відвідали греко-католицький храм, де відбувалася панахида за жертвами репресій та голодомору. Після Служби Божої члени НА зустрілися із українською молоддю яка навчається в Любліні.

У день виборів, 26 листопада, українці мали зустріч з депутатом сейму Люблінського воєводства Яцеком Собчаком, а також з секретарем та керівником штабу „Громадянської платформи” Яцеком Свєстовським. Вони розповіли про підготовку виборчої кампанії мера та воєводських виборів, її хід, про технології, форми і методи ведення агітації. У результаті „Громадянська платформа” зайняла друге місце у Люблінському воєводстві та місті Любліні. У рамках візиту делегація відвідала Люблінську територіальну виборчу комісію, де мала змогу ознайомитися із структурою виборчого процесу.

Увечері активісти Національного Альянсу було запрошено на святкову вечірку, що відбувалася у клубі „Джинс”. Там зібралася команда кандидата в мери міста Любліна Адама Васілевського, щоб відсвяткувати перемогу, яка, зрештою, знайшла своє підтвердження. Тут же члени Національного Альянсу зустрілися із депутатом польського сейму Янушем Полікотом, який виявив зацікавлення у подальшій співпраці. Зокрема, йшлося про можливість закладення школи молодого політика, котра діяла б і у Польщі, і на Україні.
Як зазначив голова ВМГО „Національний Альянс”, керівник делегації Ігор Гузь: „Перемоги правих у Польщі є сигналом для українців, і можна сподіватися, що незабаром в Україні праві сили знаходитимуть не меншу підтримку, ніж у Польщі”. Він також передав вітання від губернатора Волинської області Володимира Бондара та міського голови міста Луцька Богдана Шиби. Натомість Адам Васілевський запевнив, що співпраця між Луцьком та містом Люблін неодмінно поглиблюватиметься.
Поїздка українців до Польщі відбувалася за сприяння Луцького міськвиконкому та управління у справах сім’ї та молоді Волинської облдержадміністрації.

P.S. З фотографіями можна ознайомитися на нашому сайті.Bookmark and Share