Перша гімназія знову перша


З великим успіхом він пройшов і цього разу. В змаганнях взяло участь 9 депутатів з різних шкіл. Вони мали змогу проявити себе в таких конкурсах як „Привітання”, де кожна з конкурсанток виходила на подіум і розповідала про себе, „Мій коник”, де дівчата показували хто чим займається у вільний час, а також „Мій діловий костюм” під час якого конкурсантки показали себе як справжні бізнес-леді. Найбільше всім сподобався конкурс „Депутат, на якого я хочу бути схожою”. Тут виявилось, що кумиром більшості є Юлія Тимошенко. В перерві між конкурсами відбувся КВН, під час якого глядачі мали змогу розважитися і весело посміятися.
З кожною хвилиною змагань напруження зростало, адже дівчат багато, кожна з них особлива по-своєму, і кожна хоче здобути перемогу.
Перед журі постало складне питання: ”Хто ж та найпривабливіша, найелегантніша, найкраща дівчина, яка гідно зможе носити звання „Міс депутат”?
І ось, нарешті, вибір було зроблено. Члени журі одноголосно вирішили, що звання „Міс депутат” заслужила учениця 11-го класу гімназії №1 Заболотна Ірина, а Віце-міс стала Лука Діана, представниця школи №29.
Слід зазначити, що кожна з учасниць отримала свій титул (Міс інтелект, Міс елегантність, тощо) та невеличкий цінний подарунок у вигляді статуетки та грамоти.

Голова комісія по зв’язках із громадськістю та засобами масової інформації Паламарок Юлія

Bookmark and Share