Фінальна стадія Програми підтримки малих проектів молодіжних НУО


В рамках програми здійснювалось навчання активістів молодіжних неурядових організацій двох центральноукраїнських областей на тренінгах та семінарах за участю досвідчених тренерів, готувалися методичні матеріали для молодіжних організацій.

Підсумком роботи став конкурс малих проектів, оголошений для молодіжних організацій Черкаської та Кіровоградської областей.

Коаліція «Молода Черкащина» отримала можливість підтримати п’ять малих проектів сумою до двох з половиною тисяч гривень кожен. Проекти повинні були сприяти активізації молодіжного громадського руху або бути спрямованими на розв’язання гострих соціальних проблем молоді.

На конкурс надійшло сімнадцять заявок від різнопланових молодіжних організацій. Більшість з них відповідали формальним вимогам конкурсу. Але були відібрані ті проекти, які відповідали місіям організацій, що подавали заявки. Також враховувалась співрозмірність витрат та конкретної діяльності по проектам. Найбільш цікавими і продуманими виявились проекти трьох черкаських та двох кіровоградських організацій.

1 «Пагорб сміттєвої слави» Черкаська міська молодіжна організація «КЕРМО». Акція з прибирання території пляжно-відпочинкової зони Черкас поруч з комплексом Пагорбу Слави. Привернення уваги громадськості міста Черкаси до проблеми стану пляжів та відпочинкових зон.
2 «Лицарське виховання» Кіровоградський кіш Української дитячо-юнацького товариства «Січ». Організація тематичних семінарів в школах трьох населених пунктах Кіровоградської області, присвячених патріотичному вихованню школярів на основі історичних традицій козацтва.
3 «Кіровоград – не Лас-Вегас» Дитяча екологічна організація «Флора» (м. Кіровоград). Привернення уваги громадськості до проблеми розміщення в місті надмірної кількості ігрових автоматів, на яких грають підлітки. Проведення тематичних бесід в школах міста.
4 «Державна молодіжна політика очима молоді» Черкаська міська організація ВГО «Молоді демократи». Організація круглого столу для обговорення питання державної підтримки молодіжних організацій та витрачання коштів обласного бюджету, спрямованих на розвиток молодіжних НУО.
5 «Рух без перешкод» Благодійний фонд «Анна». Привернення уваги громадськості до проблем людей з обмеженими руховими можливостями. Публічна акція.

17 листопада 2006 року в Черкасах, в готелі «Росава» відбулась зустріч керівництва Коаліції «Молода Черкащина» з представниками організацій учасниць конкурсу малих проектів. В зустрічі взяли участь як переможці конкурсу, так і ті, на кого успіх чекатиме наступного разу. Адже такий конкурс був останнім лише в цьому році. В ході заходу учасники обмінялися досвідом роботи, розповіли про свої найбільш вдалі проекти, підписали грантові угоди з Коаліцією.

Bookmark and Share