В Дніпропетровській облдержадміністрації проходять бюджетні слухання


За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації, за 9 місяців поточного року загальний обсяг бюджетних призначень склав 146 млн. грн. На капітальний ремонт та реконструкцію закладів освіти, які фінансуються із обласного бюджету, направлено 10,6 млн. грн., із них 3,7 млн. грн. на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкцію котелень із установкою нового сучасного обладнання. Для поліпшення матеріально-технічної бази ВУЗів освоєно 990 тис. грн. Субвенції з державного бюджету для місцевих бюджетів на придбання навчальних кабінетів затверджено в сумі 9,1 млн. грн., шкільних автобусів – більше 4 млн. грн., забезпечення підручниками – 8,5 млн. грн.

За розрахунками управління, на виконання регіональних освітніх програм 2007 року необхідно 19,5 млн. грн., що на 7,9млн. грн. більше поточного року для підтримки освітньої програми розвитку малих міст та сільських районів.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації фінансується через субвенції державного бюджету, видатки Міністерства праці та соціальної політики.

«Всі соціальні стандарти збільшуються протягом року», - повідомив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Володимир Семенюк. Він сказав, що і на 2007 рік ця норма діятиме, прожитковий мінімум поступово буде збільшуватися 1 січня, 1 квітня та 1 жовтня.

Обсяги фінансування цього року склали 0,5млрд. грн., а наступного року кошти складуть близько 1 млрд. грн. Тільки на державну допомогу сім’ям з дітьми буде передбачено 579 млн. грн.

Основними напрямками роботи головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації 2006 року є боротьба із ВІЛ/СНІДом, туберкульозом, проведення заходів по зменшенню захворюваності на онкологічні хвороби та турбота про охорону материнства і дитинства.

Протягом року із обласного бюджету було виділено 1,2 млн. грн. на закупку медичного обладнання та ліків, щоб покращити ситуацію із цими захворюваннями. Ця робота активно продовжуватиметься і 2007 року.Bookmark and Share