А вам слабо?


Бачили в Яхранці, поблизу Варшави, теплого зимового дня, другого грудня. І всі ці дивовижні процеси передували презентації підсумкового проекту "Що далі?", реалізованого учасниками Школи Лідерів Неурядових Організацій(ШЛНО) та Української Школи Лідерів Неурядових Організацій(УШЛНО).
Основною метою проекту було започаткування співпраці між польськими та українськими неурядовми організаціями та налагодження сталих контактів між їх представниками. Проект було сплановано та реалізовано учасниками ШЛНО та УШЛНО протягом чотирнадцяти з половиною годин від 21.00 першого грудня до 11.30 другого грудня, коли на розсуд глядачів було представлено конкретні результати проекту.
"Добре було б робити це вдень, але справжні лідери мають бути готові до найскладніших завдань!" - стверджує один з учасників проекту.
І дійсно, за той короткий час, що був відведений на підготовку, учасники зробили неможливе: створили україно-польську мережу неурядових організацій, до якої увійшли понад вісімдесят неурядових організацій, розробили макет та наповнили інтернет сторінку новоствореної мережі, з якої можна буде дізнатись багато цікавого про організації - члени та на живо поспілкуватись з ними на форумі; розробили та підписали декларацію про співпрацю, де окреслили основні засади існування мережі та заклали фундамент для майбутньої співпраці; підібрали матеріали для мультимедійного диску з презентацією Школи Лідерів, інформацією про організації учасників, та коротеньким фільмом про програму, який зняли самостійно протягом часу, проведеного в Яхранці.
Готувати проект учасникам довелось в надекстремальних умовах: гострої нестачі часу та компьютерів, браку кави та харчів та непереборного бажання спати. Втім, це не було найбільшою перешкодою на шляху досягнення мети. Надмірні лідерські амбіції учасників часто становили серйозну проблему.
"Іноді доводиться приймати досить жорсткі рішення!" - зізнається головний режисер фільму.
Та все ж таки їм вдалось досягти поставленої мети.
"Поступаюсь власними інтересами заради спільної справи!" - коментує ситуацію член знімальної групи.
Адже лідерство - це перш за все вміння шукати компроміс та не цуратися жодної роботи!Bookmark and Share