В Ужгороді пройшли Дні Європи


28-29 травня в Ужгороді проведено Дні Європи за участі делегацій з прикордонних регіонів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії. На урочистостях відкриття свята виступив перший заступник міністра закордонних справ України А.Бутейко. В історичному центрі міста працювали інформаційні намети, в яких студенти-міжнародники інформували ужгородців та гостей міста про сусідні країни – члени Євросоюзу та Румунію, а також про зв’язки України з ЄС й розповсюджували відповідну друковану продукцію.

В краєзнавчому та в музеї народної архітектури і побуту було розгорнуто виставки-продаж друкованої продукції закарпатських книговидавців, виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. З концертною програмою виступили камерний хор “Кантус”, камерний оркестр обласної філармонії, ансамбль старовинної музики, інші мистецькі колективи.

Відбулося також обласне свято закарпатського вина. На центральній площі обласного центру пройшов концерт зірок української естради за участі народного артиста України Т.Петриненка. 29 травня в амфітеатрі відбувся рок-фестиваль, мистецькі колективи національно-культурних товариств краю виступили на площах міста.

Bookmark and Share