У Кіровограді проводиться акція “Молодь Кіровоградщини проти надзвичайних ситуацій”


Потрібно сказати, що від самого початку підтримують цю ідею й управління освіти і науки, управління у справах сім’ї, молоді та спорту, управління культури і туризму облдержадміністрації та обласна організація Національної спілки журналістів. Керівники цих управлінь в якості почесних гостей також були присутні під час акції – вітали і вручали переможцям подарунки, а до цього допомагали в оцінюванні конкурсних робіт. Акцію відкрив помічник начальника ГУ МНС із питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків із громадськістю майор внутрішньої служби Микола Леськів. Він зазначив: проведення таких акцій є вкрай необхідним для молодих людей, адже вони мусять чітко засвоїти правила безпечної поведінки і навчити цьому інших. Також офіцер підкреслив, що цей рух об’єднав людей різних поколінь. Свідченням тому стали переможці різних конкурсів у рамках акції, серед яких і діти, і студенти, і люди зрілого віку.

Усього віншували 13 переможців. Так, перемогу у конкурсі “Молодь + МНС” здобули Катерина Матко, Олександр Блохін та Олександр Циценко. Кращі методичні розробки уроку та виховного заходу з безпеки життєдіяльності представлені роботами вчителів Новоандріївської школи Ніни Кутєпової, Лікарвівської ЗОШ -- Тетяни Терещенко та Cуботівської – Людмили Неізвєстної. До речі, оцінювали роботи, представлені у цій номінації, працівники облуправління освіти і науки. Найкращими кросвордистами визнані Євген Бажан, Андрій Чеченко та Олена Шепелюк. У конкурсі на кращу пісню, присвячену молодіжному руху, перемогу здобули Лариса Кокіна, Дмитро Танський, Євген Скрипник і Віктор Грицак. Усі переможці отримали дипломи та цінні подарунки. Відмінною рисою цьогорічної акції стали прем’єри двох пісень – “Гімн рятувальникам” та “Мої рятівники”, які були представлені на конкурс Ларисою Кокіною та Євгеном Скрипником.

Паузи між офіційними привітаннями переможців заповнили цікаві, динамічні виступи ансамблю естрадної пісні “Вікторія”, групи сучасного танцю “Дебат” і шоу-театру мініатюр “Імідж” обласного центру дитячої та юнацької творчості. Особливо справив враження на присутніх дует з цигаркою, з якої, до речі, у реальному житті виникає немало надзвичайних подій, часом із трагічними наслідками. Звичайно ж, де молодь, там місце азарту, веселощам і нестримній енергії. Не обійшлося і без конкурсів: учасники мали зімітувати пожежний автомобіль, який рятує постраждалих, та звити якомога довшу рятувальну мотузку, використовуючи підручні засоби. Дівчата навіть не пошкодували стильних зачісок і вдягали протигази. А юнаки змагалися, хто вправніше зодягне бойові „обладунки” рятувальника. Учасники, як і має бути, отримували за свої спроби призи. А ті, хто не наважився взяти участь у конкурсах, підтримали учасників гучними оплесками та відпочили на дискотеці. Сподіваємося, що в юнаків і дівчат, які побували на акції, ніколи не буде ситуацій, які б загрожували їхньому життю та здоров’ю. Проте, коли раптом такі події і трапляться, думаємо, що діти будуть готові протистояти їм із не меншим запалом, ніж у конкурсах та вікторинах. Як сказав один із почесних гостей акції, люди повинні бути готові боротися за себе, за своє здоров’я й життя та за життя інших людей, а подібні акції покликані допомогти засвоїти науку безпечної життєдіяльності.Bookmark and Share