Молодіжний форум ГУАМ прийняв план заходів на 2007 рік


Серед них резолюція Конгресу, звернення до голів держав і парламентаріїв країн ГУАМ, а також декларація про конфліктні зони.

У роботі конгресу взяли участь представники всіх 4 країн-членів організації – Грузії, України, Азербайджану і Молдови. У результаті конгресу розроблений остаточний варіант Статуту Форуму молодіжних організацій ГУАМ, План заходів і європейських механізмів співробітництва Форуму. Учасники також обрали голову, заступників і генерального секретаря Форуму.

Як сказав на конференції міністр молоді і спорту Азербайджану Азад Рагімов, молодіжний форум ГУАМ відкритий до співробітництва з громадськими молодіжними організаціями інших країн. Говорячи про декларацію «Про конфліктні зони на просторі ГУАМ», міністр зазначив, що ця тема продовжуватиметься і далі.

Зазначимо, що головою Форуму одноголосно обрана Україна.

Учасники Форуму прийняли план заходів, до якого входять: проведення бізнес-форуму, днів культури країн ГУАМ, організація літніх таборів і організація спортивних заходів. Другий конгрес Форуму пройде 2008 року у Тбілісі.Bookmark and Share