Дмитро Табачник представив колективу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту нового Міністра


Дмитро Табачник зазначив, що Віктор Корж людина, досвідчена у питаннях, якими опікується Міністерство – у Верховній Раді України Віктор Корж був членом комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, головою підкомітету з питань фізичної культури та спорту.

Віце-прем’єр-міністр подякував попередньому Міністру Юрію Павленку за успішну роботу і започатковані ініціативи у сфері захисту прав дітей, демографічній політиці, фізичній культурі і спорті. Дмитро Табачник висловив впевненість, що Віктор Корж продовжить розпочаті попередником позитивні напрацювання.

Дмитро Табачник зазначив, що у першому читанні Закону про Державний бюджет України на 2007 рік на фінансування галузі передбачалось виділити 558 млн. грн., на друге читання до Верховної Ради направлено проект, в якому фінансування збільшено до 729 млн. грн.

Також Віце-прем’єр-міністр зауважив, що за часи свого існування Міністерство пережило багато реорганізацій, тому чергове розділення сфер, якими опікується Міністерство не стане доцільним.

Юрій Павленко підвів короткі підсумки роботи Міністерства за 2 роки. Зокрема він зазначив, що Міністерство провело значну роботу у сфері захисту прав дитини, а саме: створено Державний департамент з усиновлення та захисту прав дитини, розпочато реформу інтернатних закладів, розроблено «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини на 2006–2016 рр..», у сфері фізичної культури і спорту була якісно здійснена підготовка до Олімпіади в Туріні, розроблена та затверджена Урядом «Державна програма розвитку фізичної культури і спорту», у сфері демографічного розвитку вперше за роки Незалежності України розроблена та затверджена «Стратегія демографічного розвитку». Він зазначив, що Колегія Міністерства визнала роботу Міністерства за 2005-2006 роки ефективною, результативною та такою, що відповідає суспільним потребам. Юрій Павленко подякував всьому колективу Міністерства за 2 роки спільної плідної роботи і побажав успіхів Віктору Коржу.

В свою чергу новопризначений Міністр Віктор Корж запевнив колектив, що є прихильником еволюційного, а не революційного підходу, тому всі позитивні проекти Міністерства матимуть розвиток.

Віктор Корж зазначив, що перед Міністерством стоїть низка першочергових завдань, такі як перехід до сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, покращення демографічної ситуації, підготовка до Олімпійських ігор 2008 року та ін. Міністр пообіцяв, робити все, що буде в його можливостях, щоб питання, якими опікується Міністерство завжди були пріоритетними для Держави.

Довідково:

19 жовтня Юрій Павленко написав заяву про політичну відставку, у зв’язку з переходом в опозицію політичної сили, яка делегувала його у склад Уряду.

30 листопада Верховна Рада України задовольнила відставку Юрія Павленка.

1 грудня депутати підтримали пропозицію Прем’єр-міністра щодо призначення Віктора Коржа Міністром України у справах сім’ї, молоді та спорту.Bookmark and Share