Перший сніг ознаменував завершення другого кола лідерської естафети


Здавалося досить затяжна, але від того ще більш приємна лідерська естафета, яка не припиняє крокувати містами України, все більше наближається до свого завершення.
Другий етап проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!», як ми вже відмічали раніше, був спрямований на командну роботу, розвиток практичних навичок спрямованих на підвищення рівня її ефективності та продуктивності. Серед задач, які ставилися перед учасниками були навчитися:
• взаємодіяти в команді використовуючи як лише вербальні канали комунікації, так і виключно невербальні;
• довіряти членам своєї команди та давати чіткі інструкції задля досягнення необхідного результату;
• застосовувати ефективні види психологічного впливу та оволодіти мистецтвом вирішення конфліктів.
На цьому етапі проекту учасники вкотре продемонстрували своє вміння вдосконалюватися і досягати необхідного результату. І що не менш приємне, невичерпними виявились і творчі здібності учасників проекту, які і цього разу продемонстрували неабияку акторську майстерність та шалене почуття гумору!!!
Наступними вихідними розпочнеться третій етап Школи, який вже традиційно відкриватиме Дніпропетровськ.
На цьому етапі проекту «Школа молодого лідера "Почни з себе - зміни країну!» учасники матимуть змогу продемонструвати навички публічних виступів, відчути себе справжніми діловими людьми від яких залежить вирішення важливих проблем та задач. Тут школярам проекту доведеться застосувати всі здобуті на попередніх етапах Школи знання та вміння.
Ця частина проекту носитиме особливий, святковий настрій, адже за її підсумками відбудеться вручення дипломів учасникам, які гідно пройшли «Школу молодого лідера».
Отож знову в дорогу на подолання нових вершин!!!
Довідково: проект Школа молодого лідера «Почни з себе – зміни країну!» реалізовується ВМГО Християнсько-демократична молодь України (ХДМУ) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та партнерської організації ХДМУ Християнсько-демократичної молоді Норвегії.
В межах проекту передбачено проведення 10 семінарів (по 3 семінари в кожній області учасниці (в 2006 році: Дніпропетровська, Одеська та Харківська області) та 1 підсумкового семінару в м. Києві для найактивніших представників трьох областей).


Bookmark and Share