У рамках проекту ХДМУ Сумська молодь першою стала на шлях до Європи


За результатами конкурсного відбору учасників, що відбувався на основі анкетування більш ніж 70 представників Сумських вузів та молодіжних громадських організацій Сумщини до участі у семінарі було відібрано 25 кращих представників молоді регіону. Серед запорошених учасників були студенти Сумського державного університету, Української академії банківської справи, Сумського національного аграрного університету, Сумського відділення київського національного університету культури та мистецтв та Сумського державного педагогічного університету, а також активісти громадських організацій «Фундація Регіональних Ініціатив», «Молодь Сумщини», «Євроклуб», «Молодий Рух», «Українська Народна Молодь» та представники управління у справах сім’ї, молоді та спорту сумської облдержадміністрації.

Кураторами лекцій – дискусій, що охопили широкий спектр обговорюваних тем, починаючи з історії створення ЄС, його структури та функцій і до перспектив України щодо вступу до цієї організації, були: Сергій Плотян – Завідуючий Секретаріатом комітету ВР України з питань Європейської інтеграції та Тарас Качка – заступник директора державного департаменту адаптації законодавства при Міністерстві юстиції України. Крім теоретичного матеріалу семінар, як це прийнято на заходах ХДМУ, був наповнений тренінгами, рольовими іграми, та практичними завданнями. Не обійшлося, як завжди, і без цікавого та веселого творчого вечора наприкінці насиченої інформацією суботи.

Ділячись враженнями про семінар Керівник проекту Анатолій Король зазначив: «Найважче завжди розпочати, і від того як стартував перший етап проекту часто залежить його подальший успіх. Семінар у Сумах довів актуальність, цікавість та успішність цього заходу: активність учасників семінару, завзятість і відмінна робота лекторів та задоволені посмішки на обличчях групи організаторів вселяють оптимізм та надихають у тому ж ключі продовжувати поширювати проект в регіонах України».

На черзі Полтава! Бажаємо учасникам цікаво та корисно провести час, а організаторам - енергії та задоволення від добре виконаної роботи!
Довідково: проект «Молодь на шляху до Європи» реалізовується Християнсько-демократичною молоддю України спільно з Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту за результатами перемоги у конкурсі проектів програм, розроблених громадськими організаціями відносно дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2006 рік. Проект передбачає по два дводенних семінари у трьох регіонах України та заключну міжнародну конференцію у Києві. Термін реалізації проекту: жовтень – грудень 2006 року.


Bookmark and Share