Молодь визначилась, а Віталій Голець у творчому пошуку…


В спілкуванні з гостями молодих політиків перш за все цікавив секрет швидкого зльоту Віталія Гольця в політичній кар’єрі, оскільки він є наймолодшим секретарем Чернігівської міської ради за всю історію її існування.

Не залишилися без уваги питання, які хвилюють всіх чернігівців: підвищення тарифів за проїзд в міському транспорті, і комунальних платежів. Відповідь виявилась неочікуваною. Чернігівці збирайте кошти, адже тарифи на комунальні послуги знову зростуть з 1-го січня! Але кожен про своє. Жіноча половина зажадала дізнатись деякі дрібниці особистого життя Віталія Гольця. «Я знаходжуся у творчому пошуку і однозначно мій вибір впаде не на хлопця»,- пожартував секретар міськради. У свою чергу В’ячеслав Голуб зазначив, що був дуже зворушений побачивши теплі стосунки, які склалися між учасниками проекту. Дійсно, учасники «Школи молодого політика» стали справжньою командою, серця, яких пов’язані єдиною ниточкою відповідальності перед собою та суспільством.

Вже з набутими знаннями, новими ідеями і власними ідеалами «школярі» отримували поздоровлення від тренерів та організаторів проекту Тетяни Громової і Артема Шелкового.
«Школа молодого політика» виховала не тільки політично підковану молодь, вона довела, що досягнення будь-якої мети можливо лише під час командної роботи, вмінні знаходити консенсус і самопожертви.
Bookmark and Share