Відбувся всеукраїнський семінар Національного Альянсу


Програма була дуже насиченою і напруженою. Вона включала в себе звіти голови Національного Альянсі Ігоря Гузя та керівників обласних осередків за 2006 рік. В межах семінару відбулася зустріч молодих людей із Луцьким міським головою Богданом Шибою та головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Бондарем. Для підвищення рівня професійності було прочитано лекцію „Стратегічне планування”, після чого активісти мали змогу застосувати отримані знання на практиці і сформувати своє бачення Національного Альянсу як організації на кінець 2007 року. Дійшли висновку, що Національний Альянс залишається позапартійною організацією громадсько-політичного спрямування із сильною структурою та орієнтацією на широкі маси, готовою до боротьби з антиукраїнськими силами, такою, що ініціює об’єднання правих сил.
В процесі дискусії молодь визначила три пріоритетних кампанії, що будуть втілюватися у наступному році та призначила відповідальних за них. Зокрема, це нова кампанія соціального спрямування „Традиційна Україна”, метою якої є пропаганда здорових українських традицій і моральних цінностей і боротьба з такими негативними явищами як аборти, наркоманія, гомосексуалізм, сектантство, порнографія та насилля над дітьми. Продовжуватиметься реалізація кампаній „Наш формат” (пропаганда української музики, книги, культури тощо) та „Пам’ять поколінь”, яка передбачає відновлення, збереження, вшанування пам’яті про борців за волю України, в тому числі на території Польщі.

Протягом семінару учасники прослухали лекції радника міського голови Сергія Годлевського „Етногенез українського народу”, заступника начальника управління у справах сім’ї та молоді Волинської обласної адміністрації Ігоря Дмитришина „Співпраця молодіжних організацій з органами державної влади” та Ігоря Гузя про ідеологічні засади Національного Альянсу.

Завершився семінар прогулянкою Старим містом, ознайомленням з історичними та культурними пам’ятками Луцька. Усі учасники лишилися задоволеними, оскільки їм вдалося набути досвіду, нових знань і просто поспілкуватися у дружній невимушеній атмосфері.
Bookmark and Share