Українське сучасне мистецтво в Рівному


В Рівному триває всеукраїнська виставка молодіжних художніх «МАНІФЕСТ». Відомі українські автори та митці презентували свої роботи в рівненському краєзнавчому музеї 2 грудня. Усі шанувальники сучасного українського мистецтва зможуть відвідати виставку до 8 грудня і насолоджуватися неординарними роботами молодих митців.
Молодіжний мистецький проект «Маніфест» представляє собою виставку різноманітних художніх робіт, виконаних у різних стилях та техніках. На виставці представлені картини, аплікації, колажі, фотографії, одяг та аксесуари не лише рівненських молодих митців, а й відомих українських райтерів. Виставка покликана зацікавити велику кількість рівнян, оскільки свої роботи будуть представляти вже відомі в Україні та Європі художники з Києва, Тернополя, Львова, Рівного та Одеси. Роботи цих майстрів займають призові місця на всеукраїнських та міжнародних виставках.
Метою проекту «Маніфест» є популяризація сучасного мистецтва в Рівному, висвітлення творчих здобутків мистецької молоді Рівненщини та України. А також створення умов для розвитку та підтримки українського мистецтва та молодих художників.
Організатором проекту стала Рівненська міська молодіжна організація «Громадська мистецька формація «МЕТР»». Проект відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив».
Bookmark and Share