Християнсько-демократична молодь України стала повноправним членом Об’єднання «Інститут Роберта Шумана»


Таким чином, Інститут Роберта Шумана став третьою міжнародною організацією після Молоді Європейської Народної Партії (YEPP) та Демократичної Молодіжної Співдружності Європи (DEMYC), повноправне членство в якій має Християнсько-демократична молодь України.
Голова ХДМУ Василь Гацько зазначив: «Вступ нашої організації до Об’єднання «Інститут Роберта Шумана» засвідчує подальший розвиток міжнародної діяльності ХДМУ та підсилення її позицій на громадсько-політичному європейському рівні. Враховуючи те, що до вступу ХДМУ в це об’єднання з молодіжних структур входила лише міжнародна загальноєвропейська студентська платформа EDS та те, що його членами є такий гігант європейської політики як Європейська Народна Партія та велика кількість національних партій європейських країн, отримання статусу повноправного члена є беззаперечним успіхом для нашої організації. Окрім того, ХДМУ є єдиним представником України в цій структурі. Вже найближчим часом ми підготуємо пропозиції по співробітництву з Інститутом та зробимо їх публічну презентацію».

Довідково: «Об’єднання Інституту Роберта Шумана за Розвиток Демократії у Центральній та Східній Європі» було засновано у 1995 році Європейським Союзом Християнських Демократів, Фундацією Роберта Шумана у Люксембурзі, Фундацією Європейських Досліджень, Європейською Народною Партією та національними партіями і організаціями як заміна «Християнсько-Демократичної Академії Центральної та Східної Європи». Основними завданнями інституту є стабілізація та розвиток демократичних політичних систем та систем ринкової конкуренції.
Молодь Європейської Народної Партії (YEPP) - є молодіжною організацією Європейської Народної партії і об’єднує понад 48 правоцентристських молодіжних політичних організацій з понад 35 країн Європи. Заснована в 1997 році.
Демократична Молодіжна Співдружність Європи (DEMYC) – це міжнародна організація, яка об’єднує молодіжні організації Християнсько-демократичного та Консервативного ідеологічних спрямувань Європи. Заснована в 1964 році.
Європейська Народна Партія (EPP):
- об’єднує 69 правоцентристських партій-членів з 37 країн;
- має 16 керівників урядів (10 в ЄС + 6 в країнах, що не є членами ЄС);
- 9 Єврокомісарів (включаючи Президента Європейської комісії);
- має найбільшу Групу в Європейському Парламенті, яка включає 264 європарламентаря.Bookmark and Share