Праця велична в пам’яті вдячних


Відкриття меморіальної дошки Заслуженої учительки України Таїсії Григорівни Тарасевич відбудеться 31 травня 2005 року о 10 годині біля центрального входу школи №34 (вул. І.Карбулицького). Адміністрація та педагогічний колектив запрошують на відкриття дошки всіх учнів, яких навчала Таїсія Григорівна або тих чернівчан, хто був знайомий з цією людиною.
24 грудня 2004 року після довготривалої хвороби пішла з життя чудова людина, прекрасний вчитель, ветеран педагогічної діяльності Тарасевич Таїсія Григорівна. На знак вшанування вічної пам’яті про видатну людину випускниками, учнями та адміністрацією ЗНЗ№34 було зібрано кошти на встановлення меморіальної дошки біля центрального входу школи, якій вона віддала 39 років свого життя.
Більше 40 років пропрацювала Тарасевич Таїсія Григорівна на педагогічній ниві. Таїсія Григорівна – Заслужений вчитель України, Кавалер ордена “Знак пошани“, відмінник народної освіти, вчитель методист, вчитель фізики вищої категорії. Її трудові досягнення відзначені почесними грамотами.
Тарасевич Таїсія Григорівна народилася 14 вересня 1941 року в селі Лєтнік Пісчано-Копського району Ростовської області в сім’ї учителів. З 1945 р. її батьки жили і працювали в с.Сахнівка Староконстянтинівського району Кам`янець – Подільської області, тут у 1948 р. семирічна Таїсія пішла до школи. У 1958 р. із золотою медаллю вона закінчила школу №1 м. Старокостянтинів, згодом, блискуче склавши вступні іспити, стала студенткою Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. З 1965 р. почала свою педагогічну діяльність в школі-інтернаті №4 м. Чернівців, реорганізованого в 1992 р. в ЗНЗ№34. Невдовзі вона – старший вчитель, а згодом – вчитель-методист, відмінник народної освіти. В Чернівцях Таїсія Григорівна пропрацювала аж до жовтня 2004 року, досягнувши за час роботи в цій школі вершин педагогічної діяльності. Вона була неперевершеним майстром своєї справи, невтомною трудівницею, чудовим вихователем та наставником.

Анна Горбан,
депутат Чернівецької міської учнівської ради від ЗНЗ №34

Bookmark and Share