СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДІТЯМ У КРЕМЕНЧУЦІ


З 1 – 21 грудня у Кременчуці уже втретє проходить акція “Святий Миколай дітям” організована Молодіжним Парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, відділом у справах сім”ї та молоді, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді за підтримки міського голови Миколи Глухова.

До акції долучилось більшість шкіл Кременчука. Також приєднались вищі навчальні заклади, такі як: Кременчуцький державний політехнічний університет, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління, університет “Україна”, Кременчуцький медичний коледж, Кременчуцький льотний коледж, ПТУ № 26, Кременчуцький технікум залізничного транспорту. У кожному з цих закладів знаходиться маленький центр Святого Миколая, до якого всі бажаючі приносять подарунки дітям, які їх потребують.

17 грудня у нічному клубі “Зебра” у рамках акції “Святий Миколай дітям” з 16:00 до 21:00 відбудеться благодійний вечір для учнівської молоді, а з 22:00 для студентів. Метою благодійного вечору є збір м`яких іграшок для дітей із притулків та інтернату.

З 19 грудня організатори планують розвозити іграшки по закладам, які беруть участь в акції.

21 грудня о 16:00 організатори, великою кількістю подарунків та святковою програмою і дискотекою, ідвідають вихованців інтерната ім. Макаренка та подарують їм маленьке свято на яке чекає кожна дитина.

Організатори запрошують усіх небайдужих взяти участь у акції “Святий Миколай дітям”, підготувати подарунки та поділитися частинкою тепла з тими, хто цього потребує!Bookmark and Share