Олег Тягнибок представив нове керівництво міської та обласної організацій ВО “Свобода”, розповів про формування молодіжних організацій “Патріот України”, “Гайдамаки” та “Сокіл”


17 грудня голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок, народний артист України Богдан Бенюк, депутати Львівської обларади Ірина Фаріон та Івано-Франківської – Олександр Сич зустрілися з мешканцями Івано-Франківська. Лейтмотивом заходу було розрекламоване гасло: “Нам не по дорозі з демократами і лібералами, бо вони йдуть на компроміси з недругами України”. Про це повідомив власкор ЗІКу.
Олег Тягнибок представив нове керівництво міської та обласної організацій ВО “Свобода”, розповів про формування молодіжних організацій “Патріот України”, “Гайдамаки” та “Сокіл”.
З його слів, програма ВО «Свобода» щодо захисту українців потребує розширення. Він оголосив про початок формування нової програми – “Програми наступу українців”. І заявив: “Ми не будемо здаватися до того часу, поки не зробимо Україну українською”.
Основну причину провалу помаранчевої влади Олег Тягнибок вбачає у тому, що “до влади притягнули комуністів і есдеків”.
Олег Тягнибок переконаний, що в Україні треба створювати національну опозицію, єднати українців не на основі збанкрутілих партій, а на основі національної ідеї.
Вибори 2006 року Олег Тягнибок назвав “виборами кольорових фанатиків”, при цьому він зазначив, що за умови дострокових виборів до парламенту ВО “Свобода” йтиме на них самостійно.
Визначаючи можливих партнерів ВО “Свобода”, Олег Тягнибок назвав КУН, “але лише тоді, коли буде змінено керівництво цієї партії”, а також УНП, “якщо правиця не створюватиметься під Президента”. Другий ешелон союзників ВО “Свобода” – ГП “Пора”, НРУ та окремі члени НСНУ. Ситуативний союзник – БЮТ.

Bookmark and Share