„Трансформація” в амфітеатрі


У неділю в амфітеатрі відбувся перший із запланованого ряду щорічних рок-фестивалів „Трансформація”. Свято організували за сприяння управління культури ОДА та за особистої підтримки губернатора Закарпаття Віктора Балоги.
Рок-гурти краю отримали можливість виступити перед своїми прихильниками та просто ужгородськими шанувальниками рок-музики безкоштовно завдяки підтримці дирекції амфітеатру.
Як повідомив директор амфітеатру Юрій Росада, у фестивалі взяли участь 7 закарпатських гуртів, у тому числі команди з обласного центру („The end”, „Torrent”, „Форма”) та міста Чопа („Bumble Bee”, „Ньютон”).
У найближчих планах ужгородського амфітеатру — організація великих святкувань та концертів для молоді, а також гучних корпоративних вечірок для професійних колективів краю. Першими виявили ініціативу студенти УжНУ, які святкуватимуть в амфітеатрі день народження Ужгородського національного університету. Наразі найактивніше концертним залом та рестораном амфітеатру послуговуються молодята — тут відгуляли вже чимало весіль. Слава колись культового для Ужгороду закладу відроджується.

Bookmark and Share