Святий Миколай розпочав свою мандрівку


Також представники Форуму завітали до будинку сімейного типу в м. Бортничі та передали подарунки від Святого Миколая діткам та вихователькам цього будинку.Хотіли б подякувати партнерам акції в Полтавській області – ПЛАСТ-НСОУ – які допомогли провести ці святкові заходи та які висловили бажання підтримувати благодійницьку діяльність Форуму на теренах свого регіону в майбутньому.

***********************************************************
Про акцію «Святий Миколай мандрує Україною»
Акція проходить в рамках благодійного проекту «Творити добро легко» та організована в партнерстві з молодіжною християнською організацією «Витанія» та Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ. У рамках акції організатори та їх партнерські організації завітають до більш ніж 5.000 дітей у 24 областях України.

Ми дуже вдячні всім тим, хто вже надав фінансову та матеріальну допомогу на проведення акції цього року: Мережі парфумерних магазинів «Лескаль», ТОВ «Київ ЛАЗ Авто Сервіс», ТОВ «Українські комерційні автомобілі», Асоціації правників України, юридичній фірмі «Аріес», адвокатському об’єднанню «Шевченко Дідковський і Партнери», адвокатській компанії «Гвоздій та Оберкович», Сергію Коннову, Дмитру Кухнюку, Надії Готській, Тетяні Макаровій та всім іншим, хто робить свій внесок в цю справу.

Якщо у Вас є бажання та можливість долучитися до проведення акції – будемо вдячні Вам за будь-який фінансовий внесок від 10 гривень (орієнтовна вартість одного подарунку). Ваш благодійний внесок Ви можете перерахувати за наступними реквізитами: п/р 26000005000313 у ВАТ «Родовід банк», МФО 321712, одержувач Благодійна організація "Благодійний фонд Ігоря Шевченка", ЄДРПОУ: 34717397.Bookmark and Share