В УНІАН БУДЕ СТВОРЕНО ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР


До участі у проекті будуть залучені керівники й активісти громадських організацій у столиці та регіонах України, експерти з питань розвитку громадянського суспільства, соціологи, політологи, журналісти, які спеціалізуються на тематиці НУО, а також кореспонденти і редактори УНІАН.

Планується, що створення інформаційно-аналітичного центру «Громадянське суспільство» допоможе організаціям «третього сектора» «проникнути» на шпальти та в ефір центральних і регіональних ЗМІ, що у свою чергу посилить інформування “пересічного” громадянина про повсякденну роботу неурядових громадських організацій та донорських структур, спрямовану на розвиток демократичних суспільних інституцій.

Проект реалізовуватиметься агентством УНІАН спільно із Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Представників громадськості та неурядових організацій, зацікавлених у співпраці з УНІАН в рамках проекту просимо контактувати із координатором центру Тетяною Печончик – т./ф. (044)278-02-68, моб. тел. (095)331-50-55, .e-mail: larina@unian.net
Bookmark and Share