Врятуймо дитячі життя!


Благодійний марафон тривав півтора місяці. Протягом цього часу у найбільших магазинах м. Рівного були розміщенні скриньки для добровільних внесків громадян. Підприємці та просто усі бажаючі мали змогу переказати кошти на рахунок організації. В рамках проведення марафону відбувся ювілейний концерт дитячого зразкового ансамблю «Едельвейс», на якому також були зібрані кошти на подарунки дітям. Загалом сума зібраних коштів складає 10100 грн.
Враховуючи специфіку даної проблеми, було також організовано здачу крові, оскільки існує постійна потреба в ній для дітей хворих на лейкемію. Донорами стали понад 100 людей, кров яких цілеспрямовано піде на лікування дітей.
Заключна частина акції відбулася на День Святого Миколая у гематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Зібрані кошти були передані батькам дітей. А самі діти отримали солодкі та вітамінні подарунки від В. Нагорнюка (ЗАТ «Поліссяхліб») та О. Сачука (підприємство «Рівнеоптторг»).
Благодійний марафон «Врятуймо дитячі життя» відбувається вже другий рік поспіль, його проведення планується і надалі. Він є прикладом того, що спільними зусиллями громадськості та політичних сил можна привернути увагу до подібних проблем і принаймні робити спроби їх вирішувати.
Bookmark and Share