СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ПРИЙШОВ ДО КРЕМЕНЧУЦЬКИХ ДІТОЧОК


З 1 по 21 грудня у Кременчуці уже втретє проходить акція “СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ” організована Молодіжним Парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, відділом у справах сім’ї та молоді, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки міського голови Миколи Глухова.

Головним координаційним центром Святого Миколая став офіс Молодіжного Парламенту Кременчука до якого протягом останніх вихідних приносились і звозились іграшки, які були зібрані помічниками Святого Миколая у навчальних закладах, що взяли участь в акції.

А до акції долучились та допомогли зібрати подарунки, такі навчальні заклади: найпершими хто приніс іграшки, був ліцей № 4, допомагала Святому Миколаю у цьому ліцеї Бордюг Катерина, велику кількість подарунків зібрала ЗОШ № 1 і помічник Святого Миколая Будник Микола, ЗОШ № 2 і Лисенко Альона, ЗОШ № 3 і Климань Анна, гімназія № 6 і Бихкало Ліна, ЗОШ № 7 і Крамаренко Євгенія та Рома Кароліна, ЗОШ № 9 і Стецюра Юлія та Коваль Артур, ЗОШ № 12 і Ануфрій Катерина, ЗОШ № 13 і Гребенюк Євгеній, ЗОШ № 14 і Гальченко Яна і Бабич Настя, ЗОШ №16 і Самусь Аліна та Шелефонтюк Аня, ЗОШ № 18 і Маша та Даша, ЗОШ № 22 і Прохорова Олександра і Іванченко Аня, ЗОШ № 23 і Шелейко Олександра, ЗОШ № 24 і Сябо Олександр, колегіум № 25 і Пустовой Андрій, ЗОШ № 28 і Строкань Аня та Груздева Аня, а також єврейська школа, яка принесла дитячі речі.

Також до акції долучились вищі навчальні заклади, такі як: Кременчуцький медичний коледж і помічниця Святого Миколая Шестакова Маша, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій та управління і Коновалова Марина, Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права і Кафізов Денис та Зуб Дмитро, Кременчуцька філія Відкритого міжнародного університету розвитку людини „Україна” і Проценко Антон, Кременчуцький льотний коледж і Євген Богомол, Лозенко Аня, Бутенко Олена та Жуков Роман, Кременчуцький технікум залізничного транспорту і Куліш Олександр та Чорнуха Надія.

На ранок понеділка 18 грудня приміщення Молодіжного Парламенту Кременчука – Кременчуцький офіс Святого Миколая, перетворилося на справжню фабрику іграшок, такої великої кількості і такої різноманітності, що коли заходиш із вулиці, то ніби потрапляєш у казку.

19 грудня, у День Святого Миколая організаторам вдалося потрапити до притулку „Промінь”, Полтавського обласного спеціалізованого будинку дитини та до дитячого садочка № 10. Звісно, помічникам Святого Миколая хотілось цього дня потрапити до кожної дитини, але він обов`язково потрапить до них протягом тижня. Сьогодні, Святий Миколай разом із своїми помічниками потрапить до інтернату ім. Макаренка. Крім великої кількості гарненьких та м`якеньких подарунків, на вихованців інтернату чекає розважальна програма та запальна дискотека.

Притулок „ПРОЛІСОК”

Зайшовши у приміщення притулку, одразу відчулась святкова атмосфера. І мабуть не тому, що було свято, а тому, що у дітей горіли очі, побачивши таку велику кількість подарунків. Діточки з радістю зустріли помічників Святого Миколая та швидко прийняли у свою компанію. З радістю повідали нам всю історію свята та розповіли велику кількість святкових віршів.

Полтавський обласний спеціалізований БУДИНОК ДИТИНИ

У цьому закладі знаходяться самі маленькі та віддані шанувальники Святого Миколая, які чекали нас з нетерпінням. Це було видно по їхнім обличчям, які сяяли радісними посмішками. Побачивши нас, вони одразу кинулись за подарунками. Особливо їм сподобалось велике мишеня, яке передав їм Олександр Урін. Один маленький хлопчик не відходив від нього ні на хвилинку. І хоча мишеня було у два рази більше за нього, він уперто тягав його по залу. Також, нас дуже вразило те, що кожна дитинка знала багато віршиків, а найулюбленіший - про горобчика, вихованці розповідали майже хором.

Дуже приємно, що до акції приєдналася така велика кількість навчальних закладів, а ще приємніше, що завдяки АVтографу та Авторадіо - про акцію дізналось багато людей, які власноручно приносили подарунки до приміщення Молодіжного Парламенту Кременчука. А один випадок зовсім нас розчулив і вселив у наші серця віру у світле майбутнє... У один із вихідних днів до офісу зайшла маленька дівчинка з мамою, для того щоб віддати свої іграшки дітям у притулок. Начебто, здавалось, що маленькі діти ще не розуміють тяжкі реалії сьогодення, але цей випадок доводить, що насправді, діти готові робити добрі справи для тих, хто їх потребує. Тож, давайте робити добрі справи кожного дня свого життя!

БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР “СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ”

17 грудня у нічному клубі “ЗЕБРА” у рамках акції “СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ” з 16:00 до 21:00 відбувся благодійний вечір для учнівської молоді. Метою благодійного вечору був збір м`яких іграшок для дітей із притулків та інтернату.

Дивно було цього вечора спостерігати, як начебто дорослі люди заходили до нічного клубу із зовсім дитячими іграшками. Навіть відомі люди, такі як: Акімов Віктор Іванович, Урін Олександр Вініамінович, Надоша Віталій Володимирович, Усанова Ольга Петрівна, завітали на благодійний вечір та принесли з собою дуже гарні дитячі іграшки. Тож, кожен бажаючий цього вечора зміг потрапити до залу нічного клубу „Зебра”, лише маючи при собі дитячу іграшку.

А у залі нічного клубу „Зебра” того вечора було людно, усі зібрані іграшки розмістилися на сцені, прямо перед глядачами і вечір розпочався. І хоча до Дня Святого Миколая ще залишалося два дні, а в залі клубу вже панував святковий настрій. Мабуть тому, що кожний із відвідувачів цього вечора відчув себе помічником Святого Миколая.

Зі словами вдячності до всіх, хто цього вечора приєднався до благодійної акції по збору м`яких іграшок, звернувся почесний громадянин міста Кременчука, депутат Полтавської обласної ради, головний санітарний лікар міста Акімов Віктор Іванович - людина, яка кожен день робить велику кількість добрих справ.

Депутат міської ради, голова постійної комісії Урін Олександр Вініамінович, зазначив у своєму виступі, що добрі справи потрібно робити не лише під час виборів, а й кожного дня свого життя. Підтвердженням його слів стала процитована ним фраза Уїнстона Черчеля: “Державні мужі піклуються про майбутнє покоління, а політики лише про вибори”.

Заступник завідувача відділом у справах сім”ї та молоді Усанова Ольга Петрівна, наголосила на тому, що добра справа, яку кожен зробив сьогодні, не залишиться поза увагою громадськості, а особливо діточок, які так чекають цих іграшок. Побажала, щоб усі бажання збулися, а Дід мороз прочитав усі написані йому листи.

Після вітальних слів та виступів, Mr.Bass (Артем Ткаченко) розпочав концертну програму, яку підготували активісти Молодіжного Парламенту за участю молодих талантів зі шкіл №№ 2, 7, 11, 12, 14, 19, 24, 28, гімназії № 6, а також із Кременчуцького льотного коледжу та Кременчуцького коледжу КДПУ.

Цього вечора у нічному клубі “Зебра” вперше стартував танцювальний марафон для учнівської молоді. Шість команд у складі п`яти чоловік боролися за звання найкращих у сучасних танцях. У тяжкій танцювальній боротьбі перемогу здобула збірна команда Молодіжного Парламенту, а друге місце посіла команда школи № 24. Завершився шкільний вечір веселими конкурсами та запальною дискотекою.

О 22:00 розпочався благодійний вечір для студентів, на який потрапити можна було лише за умови, що ти приніс дитячу іграшку і даруєш її дітям, які знаходяться у складних умовах.

Підводячи підсумки благодійних вечорів проведених 17 грудня 2006 року у нічному клубі „Зебра”, голова Молодіжного Парламенту Кременчука Катерина Долецька зазначила: „Добре, що кожен з нас хоч раз на рік має нагоду відчути себе справжнім Святим Миколаєм, даруючи від щирого серця іграшки дітям, які цього потребують. За сьогоднішній вечір вдалося зібрати близько 1 000 іграшок і, я впевнена, що завдяки цьому, вдасться створити справжнє свято Святого Миколая в інтернаті та притулках. Дякую усім хто нам допомагав і особливо нічному клубу „Зебра”, колективу „Авторадіо”, часопису „Автограф”, телекомпанії „Візит”, Кременчуцькій міській телерадіокомпанії, міському голові Миколі Глухову, ну і звичайно всім тим школярам і студентам та їх педагогам, які відгукнулися і зібрали подарунки.”Bookmark and Share