Акція проходить із 16 по 25 грудня 2006 року водночас у 18 областях України. Організатором акції в ужгородському супермаркеті по вулиці Швабській виступили представники ужгородської молодіжної організації «Фундації регіональних ініціатив» у співпраці з ВАТ КБ «Надра» та адміністрацією «Сільпо» . Волонтери із ФРІ допомагають покупцям класти придбаний у крамниці товар у безкоштовні поліетиленові пакети із символікою акції, пропонуючи при цьому приєднатися до акції і зробити благодійний внесок у скриньку для збирання коштів. Ще одне завдання волонтерів – пришвидшити процес обслуговування покупців біля кас. Тому акція відбувається саме в години «напливу» покупців з 17:00 до 21:00 у будні, та з 12:00 по 17:00 у вихідні. Приємно відзначити той факт, що покупці люб’язно дякують за допомогу, випитують більше інформації про акцію і відповідно роблять щирі благодійні внески від 10 копійок до 20 грн!!!
Реанімобіль – це карета швидкої допомоги, оснащена суперсучасним медичним обладнанням, яке необхідне для проведення невідкладних операцій, а також для оперативного та максимально безпечного транспортування маленьких пацієнтів.
Реанімобіль – це унікальна лікарня на колесах. Вартість реанімобіля складає 1 000 000 грн., тому придбати його самостійно Центр не в стані. За найбільш скромними підрахунками, реанімобіль врятує понад 20 тисяч дитячих життів. 50 грн. за життя – багато це чи мало? Подумай і приєднуйся до акції!!!

Bookmark and Share