Замість шкільного курсу "Основи правознавства" в Україні планують запровадити безперервну правову освіту від дитячого садка до вузу


Як повідомляє Управління координації правової роботи та правової освіти Міністерства юстиції, таке рішення ухвалене за підсумками круглого столу, який відбувся цього тижня у Києві за участю представників Мін‘юсту, Міносвіти, Академії Наук, педагогічних вузів та шкіл України.

У ході дискусії, представники юридичної, наукової та педагогічної громадськості України дійшли спільного висновку, що у межах загальнообов’язкового курсу “Основи правознавства”, який викладається у 9-му класі середньої школи, якісна правова освіта неможлива. В Україні є нагальною потреба впровадження безперервної правової освіти, починаючи з дошкільного навчального закладу, з наступним продовженням у школі та вузах.

На першому етапі, мова може йти про впровадження правознавчих курсів у 5-8-х класах та в початковій школі.

Поряд з цим, учасниками „круглого столу” була підняте питання підвищення рівня правових знань вчителів правознавства, початкових класів та вчителів, що викладають дисципліни, в які інтегруються правові знання.

Bookmark and Share