ДОБРЕ ДІЛО ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ


З 1 по 22 грудня у Кременчуці вже втретє з успіхом пройшла благодійна акція “Святий Миколай - дітям” організована Молодіжним Парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, відділом у справах сім`ї та молоді, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за підтримки міського голови Миколи Глухова. Інформаційно цю добру справу підтримали Авторадіо та часопис “Автограф”. Про першу частину акції Ви могли прочитати в минулому числі нашого часопису.

Інтернат ім. Макаренка

21 грудня помічники Святого Миколая завітали до інтернату, для того, щоб подарувати не тільки м`які іграшкі всім вихованцям, а й гарний настрій. За словами Анни Строкань, помічниці Святого Миколая у школі №28, що з цими маленькими подарунками, іграшками, кожен з нас передає своє тепло та любов.

На вихованців чекав святковий концерт підготовлений активістами Молодіжного Парламенту Кременчука, а також веселі конкурси та подарунки. Приємно те, що діти з радістю нас зустріли і ми дійсно змогли претворити це маленьке свято у щось більше.

Старшокласники та активісти Парламенту, закінчивши офіційну частину, влаштували святкову дискотеку на якій під запальні ритми разом ще довго танцювали і спілкувалися.

Притулок “Промінь”

22 грудня оргкомітет благодійної акції завітав до притулку “Промінь”, останнього пункту у програмі Святого Миколая у цьому році. На нас тут дуже чекати діточки. Які розповіли нам велику кількість віршиків та заспівали разом пісеньку про Святого Миколая. Усі отримали велику кількість м`яких іграшок.
На діточок чекали конкурси, виступи підростаючих зірок та танці. Також, вони змогли побачити і саме головне, навчитися танцювати брейк.

Після більш офіційної і приємної для дітей частини, почалоcь неформальне спілкування, яке плавно переросло в дискотеку та танцювання паравозиком біля їхньої чудової ялинки.

З сльозами на очах і теплими обіймами прощалися з нами вихованці притулку “Промінь”, так як ми для них стали чимсь більшим, чим просто гості. Виходячі з приміщення ми чули лише одне питання від них: “А коли ви ще приїдете”, на нашу відповідь, що скоро вони відповідали: “Що, завтра?”. Звісно, кожень день ми приїджати не можемо, але періодично обов`язково будемо.

У цей день у вихованця притулку, Максима, було день народження, йому виповнилось п`ять років. Дізнавшись про це, ми вирішили зробити йому приємно, тим самим привітати зі святом. Ми стали у коло взявшись за руки, а його поставили всередину і заспівали йому пісню з днем народження. Такого щасливого обличчя я ще не бачила, він був настільки в захваті, що просто словами це не можна описати. Мабуть, цей день народження запам`ятається йому найбільше у житті.

Маю надію, що для цих дітей новий рік принесе не тільки багато гарних сюрпризів, а також віру в надію на краще майбутнє, яке обов`язково у них буде!

26 грудня у великому залі Кременчуцької міської ради відбулося підведення підсумків акції “Святий Миколай – дітям”. Усі активні учасники, які приймали участь у акції були нагородженні грамотами від Молодіжного Парламенту Кременчука, а вищі навчальні заклади, які приєдналися до акції отримали грамоти від міської влади.

Як зазначив один із співорганізаторів акції “Святий Миколай – дітям”, директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Малецький, проведення подібних благодійних заходів в місті стає новою традицією, яку з кожним роком все активніше підтримує молодь. І ми впевнені, що у наступному році у Святого Миколая з`явиться ще більше добрих помічників, які принесуть частинку любові, радості і добра кожній дитині.


Bookmark and Share