Рівненська ОДА пообіцяла забезпечити фінансування проектів молодіжних організацій


Особливу увагу М.С. Волинець приділив обласному конкурсу проектів, який щорічно влаштовує Рівненська ОДА. Молодіжні громадські організації мають змогу подати свої проекти та програми на розгляд комісії. Цього року це стосується не лише обласних, а й міських та районних організацій. Спеціально створену комісію очолить В. Ліпський, заступник начальника Управління у справах сім’ї та молоді Рівненської ОДА. Молодіжні проекти, які на думку комісії заслуговують гідної уваги будуть на 50 % забезпечені фінансуванням від загального кошторису.
У 2007 році на фінансування молодіжного напрямку з обласного бюджету передбачається виділити 314 тис грн., з них на фінансування проектів та програм молодіжних організацій не менш ніж 100 тис. грн., решта – на молодіжні заходи Управління, долучитися до організації яких також мають змогу громадські організації.
Кінцеві терміни подання проектів на розгляд комісії будуть остаточно визначені після ухвалення бюджету області. Детальна інформація про це буде подана у засобах масової інформації. Орієнтовні ж терміни наступні:
- до 20 лютого – подання заяв та проектів
- з 20 лютого по 15 березня – перегляд проектів
- 30 березня – визначення переможців
Поточні проекти громадських організацій по можливості також будуть фінансуватися з обласного бюджету, пообіцяв М. С. Волинець.Bookmark and Share