У 2007 році фінансування молодіжної політики буде суттєво збільшено


Як відомо, у березні 2006 року за ініціативи наймолодшого депутата Волинської обласної ради, голови Всеукраїнської обласної організації «Національний Альянс» Ігоря Гузя було створено нову постійну депутатську комісію з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Одним із пріоритетних завдань комісії стало збільшення фінансування з обласного бюджету молодіжних організацій Волинської області.
Для лобіювання інтересів молоді у грудні відбулися зустрічі представників Молодіжної громадської ради при обласному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту, лідерів громадських організацій з Головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Бондарем. Результат не примусив довго на себе чекати.
Якщо порівняти розмір фінансування профільних структур за 2006 рік та заплановані кошти в обласному бюджеті на 2007 рік, то можемо стверджувати, що завдання було успішно виконане. Минулого року на реалізацію молодіжної політики було виділено 86 тис. гривень, цьогоріч сума зросла майже втричі і становить 204 тис. гривень.
Неабияким досягненням можна вважати і збільшення фінансування молодіжних програм у міському бюджеті. У 2006 році на молодіжну політику було виділено 100 тис гривень. Планувалось, що у 2007 році фінансування сягне позначки 115 тис. гривень, про що молодіжних лідерів повідомили 5 грудня на круглому столі у Луцькому міськвиконкомі. Однак присутній там Ігор Гузь висловив думку, що цілком реальною є сума у 200 тис., а то і 250 тис. гривень, і запропонував звернутися з проханням підтримати активну молодь до міського голови Богдана Шиби. Щоб вимоги про необхідність збільшення фінансування з міського бюджету не виглядали голослівними, представники молодіжних організацій подали низку проектів із зазначенням коштів, потрібних для їх реалізації. Як результат –на цю галузь виділено 250 тис. гривень.

Як зазначив Ігор Гузь, збільшення фінансування є результатом спільних скоординованих дій представників різних молодіжних організацій. Це також сприятиме підтримці позитивного іміджу влади як такої, що йде назустріч молодіжній ініціативі. „За умов перевиконання бюджетів у 2007 році будемо намагатись переконати депутатів усіх рівнів у необхідності дофінансування молодіжної політики,” – сказав молодий депутат.
Bookmark and Share