Студентству України, учасникам студентського руху на Україні


Різдво – особливий час для кожного. Наші предки вірили, що Різдво Христове – час повороту Сонця на літо, іншими словами – це час новоліття. Саме тому, з давніх-давен, цей день вважається магічним. Повір’я говорять, що три дні Різдва визначатимуть нашу долю протягом усього наступного року: перший день Різдва покаже, якою буде весна, другий день розповість про літо, ну а третій – про осінь.
Тож нехай кожен із трьох днів свята народження Христа у кожного з Вас і Ваших близьких, друзів і знайомих буде сповненим любов’ю і радістю, новими надіями та задумами. Нехай перша зірка Святого вечора, що сповіщає нам про народження Сина Божого, стане для кожного студента та кожної студентської організації провісницею миру, християнської злагоди та квітучого розвитку.
Будьмо єдиними у добрих помислах і ділах, бережімо й розвиваймо злагоду і гармонію між нами. Гуртуймося у вірі в щасливе майбуття рідної країни, молімо Господа, аби дав нам сили і наснагу примножити здобуте, гідно зустріти прийдешні роки.
Сердечно бажаємо Вам щастя, миру, успіхів, усіх земних благ та Божої благодаті. Нехай примножиться лік вашим радощам і добрим справам, щедро врожаїться благодатна хліборобська нива на добробут і щастя кожної родини, на благо соборної України.
Христос рождається! Славімо його!

Щиро,
Анатолій Ігнатович,
Президент Української асоціації студентського самоврядуванняBookmark and Share