"на даний момент відбувається узгодження технічних моментів щодо входження до спілки Донецької міської молодіжної організації "Станиця Донецьк Пласту - НСОУ"


1.Чем занималась Ваша организация в уходящем году?
У 2006 році спілка громадських організацій «Фундація локальних ініціатив Донеччини» пройшла шлях становлення та реєстрації, шлях усвідомлення своєї місії, розробки планів розвитку, визначення пріоритетів діяльності на 2007-2009 роки.

2. Чем организация планирует заниматься в следующем году?
На 2007 рік заплановано роботу по залученню до членства у Фундації громадських організацій з міст та районів області; зокрема на даний момент відбувається узгодження технічних моментів щодо входження до спілки Донецької міської молодіжної організації «Станиця Донецьк Пласту - НСОУ». Плануємо патріотичну акцію з якою зверенмося до кожного мешканця області та ще багато речей про які говоритимемо детальніше післі підтвердження про надання фінансування.

3. Что Вы можете пожелать нашим читателям в новом году?
Дуже радий можливості звернутися зі шпальт бюлетеню до колег, що працюють у селах, селищах та містах Донеччини. Хочеться привітати всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим! Як людина хочу побажати всіми родинного тепла, благополуччя, всіляких гараздів у новому році! Як працівник з п’ятнадцятирічним досвідом роботи на ниві громадської діяльності бажаю всім нам професіоналізму та наснаги!

Партнерам – редакції сайту та бюлетеню – окремі привітання! Ви розповідаєте про нас- громадські організації - нам і світу. Це дуже важлива справа. На цьому шляху дай вам Боже сил, розуму і терпіння!

З повагою!

Олег Гришин
Голова Правління Спілки громадських організацій «Фундація локальних ініціатив Донеччини», заступник голови Координаційної ради з розвитку та підтримки молодіжного руху у місті Донецьку

Bookmark and Share